Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolfteam Haritalar Rehberi
#1
wolfteam 
En sevdiğiniz haritayı seçin. 

Covolt Köprüsü, Paien Laboratuvarı, Kurt Şehri, İstasyon, Savaş Alanı, İki Tapınak, Üs Kodu 327...


TOPKAPI SARAYI

map-topkapi-sarayi.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8’e 8. 

Açıklama: : 2041 yılında Topkapı Sarayı, Epoxyn'in dağıtım merkezi olması için Mafya tarafından kullanılmaya çalışılmaktaydı. Bilim adamları da korkunç planları olan bu kötü adamları durdurmak için eski bir efsaneye sarılırlar; Yavuz Sultan Selim.

TAKSİM

map_taksim_b.jpg

Harita büyüklüğü: Küçük (50m x 50m) / 8 Rkp 8 

Açıklama: Wolfteam 1. Taburu Taksim Meydanını kendi üsleri haline getirerek güçlerine güç katmak istemektedir. Taksim Meydanını korumak isteyen Türk Hükümeti ile Wolfteam taburu arasında büyük bir savaş patlak verir.

COVOLT KÖPRÜSÜ

map_covolt_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Covolt Köprüsü Roxanne ve Avrupa arasında bir konrol noktasıdır.Bu köprü eskiden uyuşturucu ticareti için kullanılıyordu, bu nedenle her iki ülke bu köprünün geçişi için fazladan önlem almış durumdalar. Köprünün her iki ucunda geçişi engellemek için koruma silahları yerleştirilmiş durumda.

PAIEN LABORATUVARI

map_paien_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Burası Paien'in kalıtımsal hastalıkların tedavilerini geliştirdiği Uzak Asya'da bulunan bir laboratuvardır. Paien birçok yasal olmayan deneyler gerçekleştirdiği için laboratuvarlarını gizlice yönetibildikleri izole edilmiş bir bölgeye kurmuşlar. Burası aynı zamanda eski zamandan kalma Kurt DNA'larının ilk bulunduğu araştırma bölgesi, ve WolfTeam'in ilk üyelerinin yetiştirildiği bölgedir.

KURT ŞEHRİ

map_wolf_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Burası Alaska'da petrol çıkan bölgelerinden birine yakın endüstriyel bir şehirdir. Petrol bittikten sonra işçiler kenti terk ettiler ve şehir hayalet bir şehre dönüştü. Petrol boruları şehrin her yerinde hala var ve etrafta ilgili materyaller bulunuyor.

İSTASYON

map_station.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8. 

Açıklama: Bu sisli ve yüksek rakımlı şehrin tam ortasında bir tren yolu var. Şehrin içerisine medya ve siviller İsviçre Ordusu tarafından alınmıyor. Tren istasyonunun tam ortasında bir çok durdurulmuş ve yağmalanmış trenler var, bir taneside Afrika'lı teröristlerin içeriye sokmak istedikleri nükleer bomba dolu bir tren.

SAVAŞ ALANI

map_war_b.gif

Harita büyüklüğü: Küçük, 8'e 8. 

Açıklama: Kurt DNA'ları kalıntılarının bulunduğu bölgeden uzak olmayan bir yerde, bir başka eski kalıntı daha bulundu. Bu yer eski zamanlarda Kurt'ların savaş için eğitildiği ve savaş provaları yaptığı bir yerdir. Bu bölgede eski teknoloji kullanılarak yüksek bir arazide yapılan çok büyük bir taş, geceleri savaş yapabilmenize olanak sağlayacak.

İKİ TAPINAK

map_two_b.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8. 

Açıklama: Fransız Ordusu tarafından bulunan eski kalıntılar bölgesi. Burası aynı zamanda Kurt'ların orijinal bedenlerinin Paien'e verildiği yerdir. Bölge, Klan'lar tarafından kutsal sayılır. Ancak Klan'lardan güçlü olmak istiyen gruplar, kendilerini açığa çıkarmamak için İki Tapınak'ı yıkmak istiyorlar.

ÜS KODU 3275

map_base_b.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8. 

Açıklama: ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta eğitim gördüler. Arazide eğitim tesisleri ve küçük bir laboratuvar da bulunuyor. Üs şu an kapalıdır.

GİRİŞ

map_arrival_b.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8. 

Açıklama: Wolfteam üyelerinin eğitimlerine devam ettiği ve ilk kez birbirleriyle takımlar halinde eğitim gördükleri alandır. Bir gökdelenin en üst katında bulunan bu mekanda kendinize dikkat etmeniz gerekir. Çünkü yüksekler de savaşmak zordur. Ayrıca kendini bir anda yere çakılırken bulabilirsiniz.

DEPO

map_storage_b.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8. 

Açıklama: Klan'lar üye toplamak ve daha güçlü olmak için Anti-Epoxyn'e gerek duyarlar, ama Paien işler rayından çıktıktan sonra maddenin üretimini durdurmuştu. Bu karışıklık içerisinde Paien'in son üretim Anti-Epoxyn'leri bir kaç değişik araştırma merkezinden çalınmış ve şu anda birçok Klan kendi Anti-Epoxyn'inlerini ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn'in büyük bir miktarı Fransa'da Carcassonne kalesinde korunmaktadır.

NÜKLEER SANTRAL

map_powerplant_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Kuzey Avrupa'da yeni kurulan bir devlet olanRoxanne'in bulunması zor bir bölgeye inşa edilmiş nükleer santrali. Ayrılıkçı gruplar santrale karşı saldırılarda bulunmuşlar ve bu nedenden dolayı devlet Kurt Klan'larına bu bölgenin savunma sorumluluğunu vermişti. Ayrılıkçılar santrali birkaç defa ele geçirmeye çalışmışlar, ama Kurt Klan'larının üstün gücü bu saldırıyı geri püskürtmüştü. En sonunda Ayrılıkçılar Kurt Klan'ları ile anlaştılar ve yeni bir santral kurmaya karar verdiler ve şimdi ise Klan'lar santrali tek başlarına ele geçirmek için birbirleriyle mücadele ediyorlar.

ZEPLİN

map_zeppelin_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Birinci Dünya Savaşı'nda kullanılan Zeplin'lerin anısına Almanya'nın önde gelen şirketlerinden Siemens, askeri amaca hizmet eden ve güçlü motoru ile yanmaz madde kumaş güvenliği sağlanarak üretilen "NeoZeplin"'i inşa etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere arasında insan ve malzeme taşıma seferlerine başladı. Bir Almanya - İngiltere hattı seferi sırasında teröristler büyük miktarda silah ve bomba taşıyan Zeplin'i kaçırdılar. Teröristlerin amacı 1. Dünya savaşı sırasında Almanya'nın İngiltere'yi havadan bombaladığı gibi İngiltere'yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı'ndan geçmek üzere olmasına rağmen Zeplin'i uzaktan imha etmek imkansız görünüyor, çünkü Zeplin'in içerisinde dünya çapında birçok VIP var.

GÜL

map_rose_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: "Gül" adı verilen, Yunanistan'ın Rodos adasında bulunan yat fabrikası şu anda bakım ve onarımdan geçiyor. Paien'in başkanı suikaste kurban gitti, ve Epoxyn formülleri Rose'da saklı tutuluyor. Yat Fabrikasına sızın. Epoxyn'leri ele geçirin veya tümünü imha edin.

TREN İSTASYONU

map_train_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Latin Amerika'nın en büyük uyuşturucu üretici ülkesi olan Kolombiya, uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay süren "Beyaz Kurşun" operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan'larını bu görev için tuttular ve 2021 yılında zafere ulaştılar. Bu duruma karşın Kolombiya hükümeti Klan'lardan birisini karşı mücadele için kiraladı. 17 Ekim 2021 tarihinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı ortaya çıktı. Uyuşturucu karteli treni yeniden ele geçirdi ve treni başka bir yöne göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti'nin kuvvetleri trenin koruması ile görevliydiler ama WolfTeam Klan'ları tarafından yok edildiler. Bir karşı hamle olarak hükümet Klan'lardan birisini bu işe el koymak adına tekrar kiraladı.

DONMUŞ ŞEHİR

map_frozen_b.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8. 

Açıklama: Amerika'da bulunan Çok Uluslu Silah Şirketi GD, F-Bomb adında bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki ısıyı emerek tüm sıcaklığı düşürdü. F-Bomblar'dan biri patladığında diğer 3 tanesinin yeri tespit edilemedi ve kayıp olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb'u bulmak için savaş başlıyor.

SARAY

map_scent_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Tüm Asya'daki savaşların sırrı Japonya Kyoto'daki bu bölgede yatıyordu. Bu gücün kırılması ile savaş Asya'dan çıkıp başka yerlere yönlendirilebilirdi. Bazı klanlar bu bölgenin korunması gerektiğine inanırken diğerleri ise buranın yokedilmesi gerektiğine inanıyorlar. Klanlar arası savaş başlıyor.

SOKAK

map_street_b.jpg

Harita büyüklüğü: Küçük, 8'e 8. 

Açıklama: Axion isimli terörist grubu, para kazanmak için Meksika'da uyuşturucu satışı yapıyordu ve bir anda bu bölge uyuşturucu trafiğinin merkezi oldu. Meksika hükümeti, uyuşturucu ticaretinin yasadışı olduğunu açıkladığında tüm bu ticaretin merkezinin Mazatlan (liman şehri) bölgesindeki bir sokak olduğunu keşfetti ve bu bölgeyi temizlemek için klanları kiraladı.

SAVAŞ FABRİKASI

savas_fabrikasi.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Amerika'daki en büyük silah üreticilerinden biri olan Maxim firması bu bölgede silah denemeleri yapıyordu fakat Amerikan hükümeti, bu fabrikanın kapanması için Maxim'e baskılar yapmaya başladı. Maxim firması, fabrikayı korumak için klanlar tutmaya karar verdi fakat Amerikan hükümeti de başka klanlarla anlaşıp Maxim'i durdurmaya kararlıydı.

ŞEHİR MEYDANI

map_city_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Paien laboratuvarı, anti-epoksin2 çalışmaları sırasında Kara Öfke Omesa isimli bir terörist grubun saldırısına uğradı ve bu saldırı sonucu bölgede korku oluştu. Kahverengi klan lider Crawl, bu saldırıların arkasında duran isimdi ve yeni saldırılar için örgütlenmelerle uğraşıyor ama bir yandan da Paien de yeni klanlarla anlaşıp kendini korumayı amaçlıyor.

HURDALIK

map_junk_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: 2000 yılından bu yana Amerikan hükümeti, Singapur'daki silahları yoketmek için biyokimyasal ve yeni nesil silahları üretip test ediyor. Dünyanın en ünlü silah satıcısı Waco, Singapur limanını savunmak için bir klan kiraladı fakat Amerikan hükümeti de bu limana baskın yapmak için klanını hazırlamıştı.

KÖPRÜ

map_bridge_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta (8 Rkp. 8), Londra İNGİLTERE 

Açıklama: Karşı klanın sözcüsü “Takım Giyen Adam”dan bir süre önce şüphelenilmeye başlanmıştır ve en tehlikeli adam olan “Kırmızı Tırnak Klanı”nın lideri ‘Romer’ ona suikast düzenlemeye hazırlanır.
Romer, Takım Giyen Adam’a İngiltere hükümetinden bir görev almak için gittiği Londra yolculuğu sırasında “Royal Albert Köprüsü”nde suikast düzenlemeye çalışır fakat Takım Giyen Adam’ın klanıyla çarpışmak zorunda kalır.
Takım Giyen Adam’ın koruma klanı ve Romer’in suikast klanı arasında şiddetli bir savaş yaşanır.

KALE

map_castle_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta(8 Rkp. 8), Kyoto JAPONYA 

Açıklama: Japonya, Kyoto’daki Asya ülkeleri tarafından görevlendirilmiş ve toprak anlaşmazlığının kanıtını ortadan kaldırmaya çalışan her bir klana karşı direnmektedir.
Asya ülkeleri, yakın zamanda yerinin Matyama Kalesi, Okayama olduğunu ortaya çıkardığı toprak anlaşmazlığı kanıtını yok etmeye çalışır.
Japonya savunma gücü ve taarruz klan grupları arasında başka bir savaş daha yaşanmaktadır.

KUM FIRTINASI

map_kumfirtina_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta(8 Rkp. 8), Orta Doğu’da bir çöl 

Açıklama: Güvenli içme suyunun bulunabilmesi için, vahanın yanındaki köyü korumak zorudasınız.
Axion içme suyu için savaşmak, düşmanları püskürtmek ve vahanın yanındaki alanı güvende tutmak zorunda.
İçme suyu için mücadele devam ediyor...

PETRA

petra.jpg

Harita büyüklüğü: Büyük / 8 Rkp 8 (Çöl) 

Açıklama: Fransız Hükümeti Arap Yarım Adasında İsyancıların lideri Pedro Gomes’i yakalamak için Christopher Smith liderliğinde bir Wolfteam bölüğünü görevlendirir.
Eski Wolfteam görevlisi Pedro Gomes ile bölüğün yeni lideri Christopher arasında olacak bu savaşta heyecan dorukta olacaktır. Bu harita sniper modu için geliştirilmiştir.
Kırmızı ve Mavi Takımların doğdukları yer arasındaki uzaklık oldukça büyüktür.

Kum fırtınaları ve arkasına saklanılabilecek yer şekilleri ile oynaması oldukça zevkli bir haritadır.

KURTULUŞ

kurtulus.jpg

Harita büyüklüğü: Küçük (25m x 42m) / 8 Rkp 8 (Brezilya’nın kuzeyindeki Amazon ormanları) 

Açıklama: Wolfteam bölüğünde en iyileri eğitmek için Fransız hükümeti tarafından gizlici kurulmuş eğitim kampı.

Sadece sağ kalabilen askerler Wolfteam bölüğü askeri olabilecek. Geride kalanlar ise ölüme terk edilecek.

METRO

metro.jpg

Harita büyüklüğü: Küçük (25m x 42m) / 8 Rkp 8 

Açıklama: Wolfteam 1. Bölükteki bazı askerler Fransız Hükümeti tarafından gizlice sürdürülen anti-epoksi projesiyle savaşamaz hale gelmişti.

Geride kalan çok az kişi Fransız Hükümetine ve yeraltında ikamet eden, projeden sorumlu Paien grubuna karşı direnişe geçtiler.

Fransız Hükümeti gerçeklerin dışarı sızmasını önlemek için onları bastırmaya çalışır.

YÜK GEMİSİ

yuk_gemisi.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8 

Açıklama: Üretimi durduğundan dolayı sayısı oldukça azalan Anti-Epoxyn isimli ilacı yasa dışı yollarla satmak isteyen Pedro Gomes, ilaçların müşterilere aktarılması için Hamadah Bin Shabah’ı görevlendirmiştir. Hamadah’ta bu ilaçları sahibi olduğu yük gemisi ile çeşitli ülkelere taşır. En çok taşımacılık yaptığı ülke ise Amerika’dır.

GİZLİ LABORATUVAR

gizli_lab.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8 

Açıklama: Wolfteam’in ilk üyelerinin yetiştirildiği Paien Laboratuvar’ında işlerin olumlu gitmediğini anlayan yönetim, hiç kimse tarafından bilinmeyecek olan yeni bir laboratuvar geliştirmiştir. Bu laboratuvarda çalışmalar büyük bir gizlilik içerisinde devam ediyordu. Fakat hükümet ajanları yaptıkları araştırmalar sonucu bu bölgeyi keşfetmiştir ve kapatma emri vermiştir.

KAFES

kafes.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8 

Açıklama: Eskiden fabrika olarak kullanılan bu yapı, fabrika kapandıktan sonra harabeye dönüştü. Sonrasında hükümet bu binayı hapishaneye çevirdi. Kafes adını verdikleri bu hapishanede kurt yeteneğini yasa dışı işler için kullanan suçlular kalıyordu. Burada güçlü olanın hayatta kaldığı ve her geçen gün isyan seslerinin yükseldiği yeni bir yaşam mücadelesi başladı.

KURT MERKEZİ

map_kurtmerkezi_b.gif

Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8 
Açıklama: Christopher Smith ve takım arkadaşlarının kendi aralarında kurdukları bir merkezdir. Pedro Gomes ve ekibine karşı verilecek savaşta askerleri bu merkezde eğitirler. Son teknoloji cihazlar ile donatılan ve güvenlik açısından kusursuz bir yer olan Kurt Merkezi’nde eğitimlerde hayatta kalabilenler eğitimi tamamlayabilmektedir. Bu yüzden çok az sayıda asker bu eğitim merkezinden mezun olabilmiştir.

SECTOR 7

map_sector7_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8 

Açıklama: Amerika’da bulunan bu bölge, gücünü yitirmiş kurtadamlar tarafından kullanılan bir bölgedir. Derme çatma evlerde kalan bu kurtadamların güvenliği Amerikan Hükumet’i tarafından sağlanmaktadır. Bölge’nin çeşitli yerlerinde bulunan kulelerde özel eğitimli askerler yer almaktadır.

HANGAR 03
map_hangar03_b.jpg

Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8. 

Açıklama: Geçit 03, “Paien” şirketi tarafından sponsorlarını, VIP üyelerini ve önemli şahsiyetlerini korumak için Paien şehri çevresine inşa edilmiş duvardaki geçitlerden biridir. Bölge pek çok terörist saldırıya sahne olmuş, bu saldırılar dev duvar sayesinde başarıya ulaşamamıştır. Aksine, Paien Şehri gücüne güç katmıştır. Fakat Şehrin kuruluşunun 3. senesinde bir klan 03 Geçidini ele geçirmeyi başarır. Pedro Gomes liderliğindeki Lycan isimli klan şehirde karmaşaya sebep olur. Pedro, Adriana’yı ajan olarak görevlendirir ve şehirle ilgili tüm gizli bilgileri ele geçirir. Edindiği bilgiler ışığında Casus Adriana, Pedro’ya Geçit 03’e saldırmasını söyler. Şehir muhafız kuvvetleri Lycan Klanına karşı geçidi savunmada yetersiz kalır. Kurtlarla savaşmak üzere Paien, olay yerine özel destek birliği göndermeye karar verir. Lycan Klanı ile Paien arasındaki en kanlı savaş, Geçit 03’te başlamak üzere...
Ara
Cevapla
Sponsor Reklam Alanı
mybb


[-]
 ()
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Anahtar Kelimeler

Wolfteam Haritalar Rehberi, Wolfteam Haritalar Rehberi indir, Wolfteam Haritalar Rehberi Videosu, Wolfteam Haritalar Rehberi online izle, Wolfteam Haritalar Rehberi Bedava indir, Wolfteam Haritalar Rehberi Yükle, Wolfteam Haritalar Rehberi Hakkında, Wolfteam Haritalar Rehberi nedir, Wolfteam Haritalar Rehberi Free indir, Wolfteam Haritalar Rehberi oyunu, Wolfteam Haritalar Rehberi download


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
wolfteam Wolfteam Rütbeler Rehberi PvPDiyari 0 213 10-01-2018, Saat: 17:57
Son Yorum: PvPDiyari
wolfteam Wolfteam Oyun Modları: Kurt Akını Modu Rehberi PvPDiyari 0 105 10-01-2018, Saat: 17:56
Son Yorum: PvPDiyari
wolfteam Wolfteam Oyun Modları: İşgal Modu Rehberi PvPDiyari 0 110 10-01-2018, Saat: 17:54
Son Yorum: PvPDiyari
wolfteam Wolfteam Oyun Modları: Ölüm Oyunu Modu Rehberi PvPDiyari 0 112 10-01-2018, Saat: 17:53
Son Yorum: PvPDiyari
wolfteam Wolfteam Oyun Modları: Yıkım Modu Rehberi PvPDiyari 0 95 10-01-2018, Saat: 17:52
Son Yorum: PvPDiyari

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren pvpdiyari.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. pvpdiyari.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Dost Siteler
| Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle | Site Ekle |